Aktualności

Cykliczne procesy grupowe

Maupa maupie!

Babsztyl! Suka! Raszpla! Feministka! Hetera! Małpa! Wiele jest określeń na kobiety, które nie są kwiatkiem do męskiego kożucha, nie chcą być tylko ozdobą ogniska domowego; które, mając swoje zdanie i plany, realizują swoje cele nie oglądając się na społecznie akceptowany stereotyp kobiety.
 

Silne kobiety, czyli jakie? Silne kobiety w rodzinie, jak z takimi żyć? Silne kobiety w pracy i w życiu społecznym, jak z takimi wytrzymać? Silne kobiety i kobiecość, czy to nie oksymoron?
 

W każdy pierwszy wtorek miesiąca (z wyjątkiem października i stycznia) zapraszam na proces grupowy dotyczący kobiet, by nie tylko „pogadać sobie”, ale odkryć, co dla nas, jako grupy kobiet, jest ważne — co znajduje się głębiej w nurtujących nas kwestiach. Każdy głos jest ważny!
 


Prowadząca
: Dorota Cendrowska
Terminy:
     10 października 2017,
     7 listopada 2017,
     5 grudnia 2017,
     9 stycznia 2018,
     6 lutego 2018.
Miejsce: ul. Traugutta 3 lok. 6, Warszawa
Zapisy: d.cendrowska@gmail.com (liczba miejsc ograniczona)
Cena spotkania: 30 zł lub bezpłatne na hasło „dziewucha”.

konsultacje

Coaching czy psychoterapia?

Psychoterapia a może coaching? Słyszysz o jednym, czytasz o drugim. Nie masz jasności, które z tych narzędzi byłoby najlepszą dla Ciebie na tę chwilę formą pracy nad sobą, która umożliwiłaby Ci rozwój, mamy do zaoferowania Ci bezpłatną konsultację. Razem poszukamy i odkryjemy odpowiedź, skrojoną na miarę dla Ciebie oraz dla momentu, w którym jesteś teraz w swoim życiu. Tak czy inaczej, coaching czy terapia, terapia czy coaching to Podróż ku Nowemu. Zapraszamy.
 

Prowadząca: Dorota Cendrowska
Termin: do uzgodnienia
Miejsce: ul. Traugutta 3 lok. 6, Warszawa
Cena spotkania: bezpłatne

coaching metodą psychologii zorientowanej na proces

Zmień świat, osiągając cel

Coaching metodą psychologii procesu koncentruje się na bardzo precyzyjnym i głębokim wyborze celu. Aby był on wyrazem prawdziwych osobistych pragnień, jak również wypływał z sytuacji i momentu życia w którym obecnie się znajdujesz. Poprzez realizację planu w drodze do celu zmienisz nie tylko siebie ale również otaczający Cię świat. Dopiero nowy Ty w nowym otoczeniu to prawdziwie osiągnięty cel.
 

Serdecznie zapraszam na wstępne bezpłatne spotkanie coachingowe na którym zdecydujesz czy metoda procesowego coachingu i ja jako coach to dobre dla Ciebie rozwiązanie.
 

Prowadzący: Jan Przeor
Termin: do uzgodnienia
Miejsce: ul. Traugutta 3 lok. 6, Warszawa
Cena spotkania: bezpłatne